Logo
2310 500 480 2310 500 480
Αρχική Προφίλ Αποστολές Τρόποι πληρωμής Επικοινωνία

CHRA >> RENAULT

Κωδικός : 60040

1.9 DCI F9Q MEAT AND DORIA

1.9 DCI F9Q MEAT AND DORIA
Τιμή : 280,00
Προσθήκη
στο καλάθι

Επιπλέον χαρακτηριστικά :

 producer and modelversions
MITSUBISHI  
CARISMA (DA_)  
1.9 DI-D (DA5A)
75Kw 102CV 1870cc
CARISMA Stufenheck (DA_)  
1.9 DI-D (DA5A)
75Kw 102CV 1870cc
SPACE STAR (DG_A)  
1.9 DI-D (DG4A)
75Kw 102CV 1870cc
NISSAN  
INTERSTAR Bus (X70)  
dCi 80
60Kw 82CV 1870cc
INTERSTAR Kasten (X70)  
dCi 80
60Kw 82CV 1870cc
PRIMASTAR Bus (X83)  
dCi 100
74Kw 101CV 1870cc
dCi 80
60Kw 80CV 1870cc
PRIMASTAR Kasten (X83)  
dCi 100
74Kw 100CV 1870cc
dCi 80
60Kw 82CV 1870cc
OPEL  
MOVANO Combi (J9)  
1.9 DTI
60Kw 82CV 1870cc
MOVANO Kasten (F9)  
1.9 DTI
59Kw 80CV 1870cc
1.9 DTI
60Kw 82CV 1870cc
VIVARO Combi (J7)  
1.9 DI
60Kw 80CV 1870cc
1.9 DTI
74Kw 101CV 1870cc
VIVARO Kasten (F7)  
1.9 DI
60Kw 80CV 1870cc
1.9 DTI
74Kw 101CV 1870cc
VIVARO Pritsche/Fahrgestell (E7)  
1.9 Di
60Kw 82CV 1870cc
1.9 DTI
74Kw 101CV 1870cc
RENAULT  
KANGOO (KC0/1_)  
1.9 dCi 4x4
62Kw 84CV 1870cc
1.9 dCi 4x4 (KC0V)
59Kw 80CV 1870cc
KANGOO Express (FC0/1_)  
1.9 dCi (FC0V)
62Kw 84CV 1870cc
1.9 dCi 4x4 (FC0V)
59Kw 80CV 1870cc
1.9 dCi 4x4 (FC0V)
62Kw 84CV 1870cc
1.9 dTi (FC0U)
59Kw 80CV 1870cc
LAGUNA Grandtour (K56_)  
1.9 dCi (K56W)
79Kw 107CV 1870cc
LAGUNA I (B56_, 556_)  
1.9 dCi (B56W)
79Kw 107CV 1870cc
LAGUNA II (BG0/1_)  
1.9 dCi
79Kw 107CV 1870cc
1.9 dCI (BG0E)
77Kw 105CV 1870cc
1.9 dCi (BG0R)
74Kw 100CV 1870cc
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)  
1.9 dCi
79Kw 107CV 1870cc
1.9 dCI (KG0E)
77Kw 105CV 1870cc
1.9 dCi (KG0E, KG0R)
74Kw 100CV 1870cc
MASTER II Bus (JD)  
1.9 dCi 80
60Kw 82CV 1870cc
MASTER II Kasten (FD)  
1.9 dCi 80
60Kw 82CV 1870cc
MEGANE I (BA0/1_)  
1.9 dCi (BA05, BA1F)
75Kw 102CV 1870cc
1.9 dTi (BA08, BA0N)
72Kw 98CV 1870cc
MEGANE I Classic (LA0/1_)  
1.9 dCi (LA05, LA1F)
75Kw 102CV 1870cc
1.9 dTi (LA08, LA0N)
72Kw 98CV 1870cc
MEGANE I Coach (DA0/1_)  
1.9 dCi (DA05, DA1F)
75Kw 102CV 1870cc
1.9 dTi (DA0N)
72Kw 98CV 1870cc
MEGANE I Grandtour (KA0/1_)  
1.9 dCi (KA05, KA1F)
75Kw 102CV 1870cc
1.9 dTi (KA0N)
72Kw 98CV 1870cc
MEGANE Scenic (JA0/1_)  
1.9 dTi (JA0N)
72Kw 98CV 1870cc
SCENIC I (JA0/1_)  
1.9 dCi (JA05, JA1F)
75Kw 102CV 1870cc
1.9 dCi RX4
75Kw 102CV 1870cc
1.9 dTi (JA0N)
72Kw 98CV 1870cc
TRAFIC II Bus (JL)  
1.9 dCI 100 (JL0C)
74Kw 101CV 1870cc
1.9 dCI 80 (JL0B)
60Kw 82CV 1870cc
TRAFIC II Kasten (FL)  
1.9 dCi 100 (FL0C)
74Kw 101CV 1870cc
1.9 dCi 80 (FL0B)
60Kw 82CV 1870cc
TRAFIC II Pritsche/Fahrgestell (EL)  
1.9 dCi 100 (ELOC)
74Kw 101CV 1870cc
1.9 dCi 80 (ELOB)
60Kw 82CV 1870cc
VOLVO  
S40 I (VS)  
1.9 DI
75Kw 102CV 1870cc
V40 Kombi (VW)  
1.9 DI
75Kw 102CV 1870cc
ProducerOEM Code
GARRETT Part of 4332890079
GARRETT Part of 4332890143
GARRETT 4332890219
GARRETT 4332890256
GARRETT Part of 703245
GARRETT Part of 7032450001
GARRETT Part of 7032450002
GARRETT Part of 7032455001S
GARRETT Part of 7032455002S
GARRETT Part of 717345
GARRETT Part of 7173450001
GARRETT Part of 7173450002
GARRETT Part of 7173455001S
GARRETT Part of 7173455002S
GARRETT Part of 717348
GARRETT Part of 7173480001
GARRETT Part of 7173480002
GARRETT Part of 738123
GARRETT Part of 7381230001
GARRETT Part of 7381230002
GARRETT Part of 7381230003
GARRETT Part of 7381230004
GARRETT Part of 7381235003S
GARRETT Part of 751768
GARRETT Part of 7517680001
GARRETT Part of 7517680002
GARRETT Part of 7517680003
GARRETT Part of 7517680004
GARRETT Part of 7517685001S
GARRETT Part of 7517685002S
GARRETT Part of 7517685003S
GARRETT Part of 7517685004S
MITSUBISHI Part of MW30620721
MITSUBISHI Part of MW31216381
NISSAN Part of 1441100Q0A
NISSAN Part of 1441100Q0H
NISSAN Part of 1441100QAA
OPEL Part of 4409975
OPEL Part of 4433764
OPEL Part of 5860004
OPEL Part of 93160135
OPEL Part of 93184486
OPEL Part of R1630019
RENAULT Part of 7700105102
RENAULT Part of 7700105102C
RENAULT Part of 7700108052
RENAULT Part of 7701472228
RENAULT Part of 7701474358
RENAULT Part of 7701478022
RENAULT Part of 7711134299
RENAULT Part of 7711497142
RENAULT Part of 7711497500
RENAULT Part of 8200046681
RENAULT Part of 8200091350
RENAULT Part of 8200091350A
RENAULT Part of 8200348244
RENAULT Part of 8200458162
RENAULT Part of 8200544911
RENAULT Part of 8200683854
RENAULT Part of 86002418
VOLVO Part of 30620721
VOLVO Part of 36002418
VOLVO 8602271

Προτεινόμενο Προϊόν
1.8T 20V CON ROD KING RACING
1.8T 20V CON ROD KING RACING
60,00
© Andreadis Engine Parts 2020 | web hosting and developing by Aspx.gr